REKRUTACJA

Od 2 kwietnia rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy do Nas.

Rekrutacja – kolejne kroki

1. Wybierz najlepszy zawód dla siebie.

Zawody dostępne w naszej szkole są szczegółowo opisane w zakładce Opis zawodów.

1. Pobierz dokumenty ze strony szkoły, zakładka Kandydat, Dokumenty dopobrania. Wypełnij podanie i kwestionariusz. Zdjęcie lub skan prześlij mailem na adres mailowy szkoły (znajdziesz go w kontakcie).
  2. Skontaktuj się z nami.

W maju i czerwcu otrzymasz od nas skierowania na badania lekarskie. Po skierowania przyjdź do szkoły w czasie dyżuru: środy, od godz.10.00 do 12.00.

Przygotuj potrzebne dokumenty.

Na pierwsze spotkanie:

- podanie do szkoły (druk dostępny na stronie)

- kwestionariusz osobowy (druk dostępny na stronie)

W czerwcu/lipcu/sierpniu:

- świadectwo ukończenia gimnazjum

- zaświadczenie egzaminu gimnazjalnego

- zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania wybranego zawodu

-2 zdjęcia

- kartę zdrowia z gimnazjum

- umowę o pracę z wybranym pracodawcą (umowa musi być dostarczona do 31 sierpnia).