Procedury szkolne zapobiegające zakażeniu Covid -19.

1. Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych, sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie.
  2. Przed wejściem na początkową lekcję każdy uczeń ma mieć sprawdzoną temperaturę ciała.
  3. W szkole nie może przebywać uczeń, który ma objawy typu katar, kaszel lub podwyższona temperatura ciała, a także jeżeli miał ostatnio kontakt z osobami przebywającymi aktualnie na kwarantannie.
  4. Jeżeli w trakcie lekcji uczeń zgłosi gorsze samopoczucie lub pracownicy szkoły zauważą niepokojące objawy lub dowiedzą się o niedawnym kontakcie z osobą przebywającą na kwarantannie lub zarażoną, dyrekcja ma obowiązek zwolnić go natychmiastowo do domu, informując opiekunów danego ucznia.
  5. Uczeń zwolniony do domu powinien zostać na obserwacji swojego stanu zdrowia przez okres tygodnia.