Kształcenie na odległość .

kobieta-pracujaca-siedzaca-przed-monitorem-komputeremInformujemy wszystkich rodziców i uczniów, iż zgodnie z rozporządzeniem MEN od dnia 25 marca 2020r. w szkole Progres zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Nauczanie będzie przebiegało zgodnie z harmonogramem, modyfikacji ulegną formy i treści z poszczegolnych przedmiotów. Dobór narzędzi i komunikatorów pozostaje w gesti nauczyciela. Nauczycie monitoruje postępy uczniów.

Koordynatorami przepływu informacji pozostają wychowawcy klas.