Kształcimy w zawodach:
  • fryzjer, sprzedawca
  • kucharz, cukiernik
  • mechanik pojazdów samochod.
  • monter zabudowy i robót wykoń. oraz inne...

5 kwietnia kolejne zajęcia w Nowym Sączu

Zapisy do szkoły

Zaczynamy zapisy do klasy pierwszej na przyszły rok.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy rodziców uczniów z klasy I i klasy II na zebranie podsumowujące pierwsze półrocze

Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

W czwartek Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

Zapraszamy 27 lutego 2014 (czwartek) na Targi Szkół Ponadgimnazjalnych na Halę Widowiskowo- Sportową przy ul Nadbrzeżnej w godzinach 10.00-13.00

Jutro konferencja klasyfikacyjna

Niestety nie wszystkim udało się zdobyć pozytywne oceny. Ale głowa do góry. W następnym półroczu (jak się niektórzy więcej postarają), na pewno będzie lepiej.

Zakończenie kursów!

Jeszcze cztery dni i kończycie kursy. Mamy nadzieję, że wszyscy pozytywnie zdacie egzaminy. Trzymamy za Was kciuki. Pewnie powiecie, że nie ma to jak u nas w szkole.

Świąteczna zbiórka żywności

W grudniu przeprowadziliśmy świąteczną zbiórkę żywności. O tym wydarzeniu napisano w lokalnej gazecie. Naszym uczniom należą się słowa podziękowania za czas jaki poświęcili dla innych

O nas

Organem założycielskim naszej szkoły jest Stowarzyszenie Przyjaciół Rodziny w Nowym Sączu. Szkoła została zarejestrowana jako Niepubliczna Szkoła Zawodowa z uprawnieniami szkół publicznych w dniu 24.08.2012 roku, a działalność swoją rozpoczęła 3.09.2012 roku. Jesteśmy szkołą wielozawodową, bezpłatną. Uczniowie zdobywają umiejętności zawodowe na płatnych praktykach w zakładach pracy.

oferta edukacyjna »

PROGRES