Sukces naszego ucznia w zawodach lekkoatletycznych

28 września odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Lekkoatletyczne Młodzieży Małopolskiej OHP.

Zawody odbywały się na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu.

Wszystkie jednostki organizacyjne, działające na terenie województwa małopolskiego zgłosiły swoich sportowych przedstawicieli, w tym również nasza szkoła. Sędzia główny zawodów Marek Ruchała, wychowawca hufca, szczegółowo omówił regulamin i przebieg zawodów. Przed rozgrywkami zawodnicy zostali przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa i zasad uczciwej rywalizacji.  Na zakończenie wręczono dyplomy, nagrody i puchary dla zwycięzców.Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja gospodarzy (6-33 ŚHP) w składzie: Agnieszka Stec, Natalia Wójcik, Klaudia Pazgan, Oskar Kucia, Rafał Stec i Paweł Karwat, zajmując pierwsze miejsca w większości konkurencji. Szczególnie jesteśmy dumni z naszego ucznia Pawła Karwata, który zajął I miejsce w sztafecie i II miejsce w biegu na 400 m. Zawody przebiegały spokojnie, wyniki w poszczególnych konkurencjach były wyrównane, np. o miejscach w skoku w dal decydowały centymetry.