Koncert "Never Give Up"

W sobotę 6 lutego, w budynku Osiedlowego Domu Kultury, gdzie mieści się nasza szkoła, we współpracy z Pałacem Młodzieży i pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny odbył się gościnny koncert grupy niepełnosprawnych Węgrów, podopiecznych stowarzyszenia "Never Give Up". Reprezentantami Pałacu Młodzieży byli tancerze z grupy break dance oraz wokalistka Wioletta Smajdor.

Wzruszający i radosny program artystyczny zakończył się wspólnym tańcem i śpiewem.

Na zakończenie dodajmy, że gospodarzem tego wydarzenie byli: Pan Dyrektor naszej szkoły, Krzysztof Noga oraz Leszek Olech z OHP Nowy Sącz.

visegrad

Projekt współfinansowany przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki - Visegrad Fund