DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY

Nasi drodzy kandydaci i przyszli uczniowie :) Nie czekajcie długo, ale jak najszybciej zapisujcie się do naszej szkoły. Zostało już niewiele fajnych miejsc na praktyki zawodowe. A tylko takie chcemy dla Was zdobyć. Przyjdźcie i zapoznajcie się z Nami ;) Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 14.00. Możecie oczywiście logować się również elektronicznie. Znajdziecie naszą szkołę pod nazwą Niepubliczna Szkoła Zawodowa Progres.